Blog o projektowaniu, nie tylko dla projektantów

xixi Studio Grafika Reklamowa

Uwaga! Przenosimy się!

Kółko i krzyżyk logo

Uwaga, uwaga! Po blisko 6 latach nadszedł czas na zmiany. Nadszedł czas na kolejny etap rozwoju – zmianę nazwy i identyfikacji. Od teraz nazywamy się Kółko i krzyżyk. Proste, łatwe do zapamiętania i zapisania, chwytliwe :-) Skąd pomysł zmiany? Wyrośliśmy już ze starej nazwy, była dla nas za ciasna i ograniczająca. Szukając nowych wyzwań, nowych dróg rozwoju, stawiając przed sobą kolejne wymagania okazało się, że musi to wszystko pociągnąć za sobą także zmianę nazwy.

Wraz ze zmianą nazwy naszego studia graficznego – zmieniamy również adres strony www. Od tej chwili wszystkie nasze nowe prace znajdziecie na stronie kolkoikrzyzyk.pl.

A co z blogiem? Nie znika. Ba! Nowe wpisy już czekają na publikacje, najciekawsze stare wpisy również przeniosą się na nowego bloga, część z nich ulegnie drobnym poprawkom. Będziemy publikować nowe case study i cyklicznie pokazywać różne ciekawostki. W planach jest wiele więcej, ale po prostu zaglądajcie na naszego nowego bloga i na bieżąco śledźcie zmiany. Blog od teraz jest integralną częścią strony internetowej, znajdziecie go tutaj. Do przeczytania!

wstecz do góry
xixi BLOG

Subskrybuj przez RSS komentarze do tego wpisu

Dodaj komentarz

*